čtvrtek 28. září 2017

Stres při mezinárodních výměnách mládeže a jeho regulace


Zajímá vás, jak zohlednit problematiku regulace stresu v mezinárodních, zejména česko-německých výměnách mládeže? Jak nejlépe metody regulace stresu zprostředkovat mladým lidem? 
První česko-německý workshop GUT DRAUF pro pracovníky s mládeží, učitele a vychovatele na téma Regulace stresu v rámci mezinárodních výměn mládeže proběhne 18.10.2017 v Regensburgu.

Workshop na téma: Regulace stresu v rámci mezinárodních výměn mládeže, 18.10.2017, 10:00 – 17:00 hod., Park Hotel Maximilian, Maximilianstraße 28, 93047 Regensburg

Workshop je určen pro 24 pracovníků s mládeží, učitele a vychovatele z Česka a Německa, kteří se chtějí přeshraničně zabývat podporou zdraví.
Akce bude simultánně tlumočena.

Tento workshop navazuje na téma Tandemu zdravý životní styl v letech 2014-2015, které bylo v kooperaci s GUT DRAUF. GUT DRAUF je akce pro vzdělávání ve zdravotnictví k vylepšení zdraví dětí a mládeže ve věku 5 až 18 let.

Referentky:
Kirsten Barske - Trenérka GUT DRAUF, diplomovaná pedagožka sportu, systémová a obchodní trenérka, outdoorová trenérka, projektová koordinátorka a školitelka (http://www.natventure.net)

Karin Steinert - Trenérka GUT DRAUF, speciální pedagožka a religionistka, (www.das-abenteuermobil.de)

Přihlásit se můžete online do 4.10.2017 zde

Účast je zdarma.

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem