pondělí 22. května 2017

Zapojte se i Vy do zahraniční komise ČRDM

Česká rada dětí a mládeže hledá zájemce o dlouhodobější spolupráci ve své zahraniční komisi, jež je poradním orgánem představenstva České rady dětí a mládeže, složeným ze zástupců členských organizací a mládeže. Jejím cílem je v rámci kontinuální činnosti přispívat ke zlepšování zahraničních kontaktů, prezentaci mládeže v zahraničí a prosazování zájmů a spolupráce s dalšími subjekty doma i v zahraničí.
Oceníme chuť členů Vašich organizací stát se členy zahraniční komise a účastnit se naší práce. Budeme rádi za každý nový podnět k diskuzi a nové názory. Členům ZK se otvírá další prostor pro seberealizaci, získají přehled o aktivitách ČRDM v oblasti zahraničí, nové kontakty a přátele. Také se mohou účastnit mnoha akcí, které ČRDM organizuje nebo kterých se účastní a rozvíjet mezinárodní projekty ČRDM. Vaše organizace bude mít díky svým členům v komisi ty nejnovější informace o událostech a aktivitách z oblasti zahraničí. Stačí, aby nám zájemci z řad Vašich členů poslali do 31. května 2017 na e-mail zahranici@crdm.cz krátký životopis a motivaci. My následně pošleme vyrozumění o přijetí do zahraniční komise.
Zasedání zahraniční komise proběhne v červnu 2017 (přesné datum a čas bude ještě upřesněny) v prostorách České rady dětí a mládeže, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1. Případné dotazy směrujte na e-mail zahranici@crdm.cz.
Bližší informace o tom, čím se ZK zabývá a jak funguje, naleznete v článku na adrese: http://zahranici.crdm.cz/prakticke-informace/zahranicni-komise-crdm/