neděle 8. ledna 2017

Pracovní schůzka zástupců organizací v Praze!

Jsme na začátku dalšího roku, který jistě přinese mnoho nového i v oblasti volnočasových aktivit a práce s dětmi a mládeží. A právě proto si nenechte ujít pracovní schůzku , kterou pro zájemce z organizací dětí a mládeže svolal předseda České rady dětí a mládeže Aleš Sedláček, a to na pondělí 16. 1. od 14 hodin . Jsou na programu tato témata:

1.  Pravidla, podmínky, praxe v investičních dotacích MŠMT
2.  Praxe soudů při zápisu do spolkového rejstříku

Schůzka bude trvat 2-3 hodiny. Je možné na každou část vyslat experta, který se danou problematikou zabývá. Pracovní schůzka se bude konat v sídle ČRDM - Senovážné nám. 24, Praha 1.  

1. Během roku se setkávají příjemci investic s různými požadavky MŠMT na administraci. Některé informace nejsou přitom známy dopředu a řešení požadavků na konci roku je nereálné. Výstupem schůzky bude materiál, který bude postoupen MŠMT.

2. Praxe soudů se začíná lišit mezi jednotlivými pracovišti. Dále se naše organizace setkávají s tím, že to, co jim procházelo před půl rokem, je dnes jinak. Výstup ze schůzky bude postoupen MSP, Výboru pro legislativu a financování Rady vlády NNO a akademickým pracovníkům, kteří zajišťují vzdělávání soudních úředníků.

V případě zájmu se přihlašte zde: Přihlášení ZDE.