neděle 2. října 2016

Nabídka zahraničních cest pro dobrovolníky z dětských organizací, a to ZDARMA!


72 hodin

V rámci dobrovolnického projektu 72 hodin máte možnost vyrazit na pár dnů do zahraničí, a to zcela ZDARMA! Cestujete rádi? Nebojíte se práce? Chcete zažít atmosféru 72 hodin v zahraničí? Vyrazte s kamarády na pár dnů do Maďarska a Chorvatska. V letošním roce se opět bude dobrovolničit po celé Evropě a do některých zemí se můžete i podívat. A to konkrétně:

MAĎARSKÝCH 72 HODIN
Tradičním mezinárodním partnerem je Maďarsko a i sem můžeme ZDARMA poslat 5 dobrovolníků na letošních 72 hodin. Cestovné hradí ČRDM, ubytování i stravu na místě pak maďarský organizátor. Do Maďarska vysíláme každoročně dobrovolníky a vrací se nadšení, rádi bychom v tom pokračovali! Akce se uskuteční již od 6. do 9. října 2016. Během konání 72 hodin budete mít zajištěné jídlo i ubytování. V místě se zapojíte do úklidových akcí a další pomoci.

PODZIMNÍCH 72 HODIN V CHORVATSKU
Až čtyři pětice dobrovolníků mohou na pár dnů vyrazit do Chorvatska, objevovat krásy tamních měst a zažít neopakovatelné zážitky! Nabízíme skupinám pěti dobrovolníků možnost vycestovat a podílet se na projektu 72 hodin v Záhřebu, Splitu, Zadaru a Dubrovníku. Cestovné hradí ČRDM, ubytování a stravu na místě pak chorvatský organizátor. Akce se uskuteční ve stejném termínu jako českých 72 hodin, tedy od 13. do 16. října 2016. Během konání 72 hodin vám jídlo i ubytování zajistí chorvatští organizátoři. V místě se zapojíte do úklidových akcí a další pomoci.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím Ondřeje Šejtku na emailu ondrej.sejtka@crdm.cz.