středa 20. července 2016

Účastníci iniciativ mládeže rozjeli své projekty!

Jak už jste se dočetli dříve, máme za sebou první kolo letošních iniciativ. Ze zajímavých nápadů vzešlo spousta zajímavých a přínosných projektů ze všech možných oblastí, sportem počínaje, kulturou konče. :-)

Mladí lidé, kteří získali na své projekty peníze, mají na jejich realizaci čas až do konce roku, ale jsou mezi nimi i ti, kteří se do práce pustili už nyní.

Ve čtvrtek 14.července během Husovicování - akce plné výtvarných a ekodílen, hudby, her a zábavy pro děti i dospělé, byla slavnostně odhalena Socha Husovické husy přátelství nizozemské autorky Marii Koijckové. K úspěšnému průběhu této prázdninové události přispěly i peníze, které získali organizátoři za svůj projekt Pestrý plácek.

          
foto: Facebook IQ Roma Servis
 
Dalším z projektů, jehož realizace právě začíná, je projekt Živá zahrada. Autoři projektu jsou studenti bosonožské Střední školy stavebních řemesel a jak uvidíte na fotkách, pustili se do práce s vervou a chutí!

           
foto: http://soubosonohy.cz/ostatni


Peníze v prvním kole letošních iniciativ mládeže byly rozdány, ale stále je před námi kolo druhé, a díky tomu i další možnost pro vás, získat peníze na vaše nápady! Tak pokud nějaký v hlavě nosíte, nemáte na něj peníze, ale máte chuť jej zrealizovat, neváhejte ani chvilku!

Svůj nápad či myšlenku popište několika větami do formuláře na webových stránkách projektu (http://jihomoravsky.mladezkraji.cz/mladez-kraji/muj-projekt/) , a to nejpozději do 11. září 2016. Se samotným projektem vám pomůžeme na školení, které je pro vás zdarma a proběhne o týden později pod vedením zkušených lektorů.

Více na http://jihomoravsky.mladezkraji.cz/ .