úterý 10. listopadu 2015

Brněnský vývar

Máte-li zajímavý nápad na projekt z oblasti sociálních témat, životního prostředí, vylepšení veřejného prostoru, kultury nebo rodící se podnikatelský záměr se zajímavým příběhem? Pak je zde právě pro vás třetí kolo jedinečné brněnské crowdfundingová akce naživo! Brněnský vývar je opět tady!
Své nápady na zlepšení Brna můžete nabídnout pomocí jednoduchého internetového formuláře na vyvary.cz/kontakt. Z nich vybereme finální čtveřici, která se před diváky utká o hrnec plný peněz. O vítězi rozhodnou svými hlasy samotní návštěvníci Brněnského vývaruUzávěrka po podání projektů je 24. listopadu 2015. Samotný soutěžní večer se uskuteční 10. prosince 2015 v Domě umění města Brna od 19:30.
Nemáte vlastní nápad? Nezoufejte a přijďte se podívat, přispět a podpořit svého favorita. Kdo to bude? To vám prozradíme v dostatečném předstihu na webu vyvary.cz nebo facebookové události: https://www.facebook.com/events/916755248416796/.

Předvánoční kolo Brněnského vývaru navazuje na předchozí úspěšné soutěžní večery. Podle návštěvnosti může vítězný projekt získat 11-16 tisíc korun pro realizaci svého nápadu. Vyhrají však všichni: pozornost diváků a možnou další podporu jejich realizace záměru, pokud návštěvníky jejich nápad zaujme.

Princip Brněnského vývaru: autoři vybraných projektů budou mít na představení svého záměru 10 minut a prostor k otázkám dostane i publikum. Projekt, který získá nejvíce hlasů od diváků, si odnese vybranou částku ze vstupného. Větší šanci vyhrát budou mít projekty s jasným konceptem, byznys plánem, nebo již realizovanými aktivitami. Zúčastnit se tak mohou skupiny studentů, zaběhnuté brněnská organizace či začínající firmy. Neomezujeme ani oblasti, kterých by se měl projekt dotýkat. Může jít o vylepšení veřejného prostoru, řešení sociálních či ekologických témat, umělecké nebo architektonické záměry, výrobu čehokoli nebo prostě dobrý nápad, který se stane úspěšným podnikatelským záměrem. Projekty se mohou přihlásit zde: http://vyvary.cz/kontakty/.

Brněnský vývar pořádá neformální skupina ve svém volném čase na neziskové bázi. Hlásíme se k inspiraci www.detroitsoup.com a zejména první český Pražský vývar. Více informací o akci a pořadatelích na www.vyvary.cz.