neděle 17. května 2015

Zapojte se do projektu SAMETKY!

Máte chuť udělat si výlet a přitom pomoci? Chcete se zapojit do přípravy vzdělávací dobrodružné hry inspirované geocachingem s názvem SAMETKY ? 
Hledáme  lidi z řad dobrovolníků, kteří by chtěli pomoci se sběrem starých a uložením nových schránek s příběhy v Moravskoslezském, Jihomoravském, Karlovarském i Libereckém kraji či v kraji Vysočina. Dobrovolníkům hradí ČRDM případné cestovní náklady.


Letošní Sametky nesou podtitul Od srpna k listopadu. Řada organizací, které jsou členy ČRDM, se v době od srpna 1968 do listopadu 1989 potýkala s většími či menšími problémy, jejich členové projevovali vůli a osobní statečnost při bránění a udržování svých zásad. Využijte příležitosti seznámit hráče letošních Sametek s osobnostmi či událostmi, které hrály důležitou úlohu v historii vašeho sdružení či spolku a napište nám váš příběh. Na všechny vaše zprávy se těší koordinátorka projektu Sametky Karolína Puttová na emailu karolina.puttova@crdm.cz. Podrobné informace k samotné hře naleznete na http://sametky.cz/