neděle 31. srpna 2014

Databáze akčních mladých lidí

Otevíráme databázi podnikatelských aktivit mladých lidí! Databáze má sloužit jako prezentace zajímavých činností, které mladí lidé (nejen) v Jihomoravském kraji nabízejí. Lektor, překladatel, fotograf.. Vyberte si, koho potřebujete!


Databáze je otevřena mladým lidem (primárně do 24 let), kteří chtějí propagovat své služby či výrobky. 
Naleznete zde mnoho kreativních mladých lidí, kteří vám rádi se svými nápady pomůžou při realizaci některých vašich akcí (fotograf, redaktor), kteří vám zlepší vaši prezentaci na veřejnosti (překladatel AJ, PR), kteří posunou vaši organizaci (specialista na fundraisingový a marketingový plán) nebo kteří budou lektorovat některou z vašich akcí (finanční gramotnost, šátkování. marketing).
Dokumentární fotografie - Jiří Balát

Databázi chceme dále také otevřít pro všechny lidi, jejichž služby mohou být pro neziskovky užitečné - lektory, kreativce, webmastery, kameramany, kouče, atd. Většina těchto služeb funguje na doporučení a my bychom rádi umožnili neziskovkám a dalším zákazníkům z mládežnického sektoru, aby nalezli, co potřebují. 

Nebojte se i vy doporučit vaše známé, spolupracovníky, osvědčené dodavatele služeb. Pomozte vytvořit pestrou síť užitečných kontaktů, že které budete moci čerpat i vy.Projekt „4 regiony pro inovaci v oblasti zaměstnanosti mládeže“ je financován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj a spolufinancován státními rozpočty Slovenské republiky a České republiky. Projekt je realizován v rámci operačního programu příhraniční spolupráce Slovenská republika–Česká republika.