úterý 15. dubna 2014

Workshopy, přednášky, mladí z ČR i SR: seminář v TRNAVĚ!

Trnava se chystá na velkou akci - dvoudenní seminář pro mladé lidi, kteří chtějí být aktivnější a chtějí se něco nového naučit. Na smršť workshopů, přednášek a doprovodného programu se můžete těšit 24. a 25. dubna 2014!
Pojeďte se k sousedům naučit zábavnou formou něco nového! Na semináři v Trnavě na vás čeká kupa věcí, které se ve škole nedozvíte! Přednášky o tom, jak začít podnikat už třeba na střední, jak se poprat s úřady, jak vyrazit na stáž do zahraničí nebo jak se nestát nezaměstnaným. Na tematických workshopech si vyzkoušíte, jak vytvořit multimediální CV, jak rozjet podnikání nebo jak si najít dobrou stáž v zahraničí.

Večer vás čeká dobrodružný program v lanovém centru. Těšit se můžete na plno mladých lidí z Čech i ze Slovenska, na nové poznatky i dobrou zábavu! 


Akce je zcela zdarma! Program, ubytování i jídlo po oba dny! 
Přihlašování je možné přes online formulář nebo na mailu kristina.studena@jmdeti.cz. Těšíme se na vás!

Foto: archiv Hnutí Brontosaurus

Projekt „4 regiony pro inovaci v oblasti zaměstnanosti mládeže“ je financován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj a spolufinancován státními rozpočty Slovenské republiky a České republiky. Projekt je realizován v rámci operačního programu příhraniční spolupráce Slovenská republika–Česká republika.