úterý 21. srpna 2012

Letní škola - den třináctý


Jako každý den i tento nás probudil taneční rozcvičkou. Po něm někteří z nás plnili praktickou maturitní zkoušku a ostatní se konečně pustili do míčových turnajů.

Před obědem jsme obdrželi pozvánku na netradiční soutěž o tradiční Pohár velitelky školy a tak se všechna naše družstva přihlásila.

Po odpoledním klidu začal netradiční požární útok z Avie a po něm následoval slavnostní nástup s vyhodnocením všech soutěží družstev i jednotlivců. Po nástupu jsme se všichni vyfotili do kronik a pro naši vzpomínku.

Po večeři následovala příprava na maturitní ples a maturitní ples samotný s předáním kokard a samozřejmě i volbou letošní Miss a Missáka. Tím ale dnešní den ještě nekončil.

O půlnoci, za znění Vltavy z Mojí vlasti od Bedřicha Smetany se konal slavnostní slib instruktorů a vedoucích mládeže SH ČMS na vlajku SH ČMS a podpis této přísahy do knihy Letní školy. Po závěrečné řeči velitelky školy, za svitu svíček při svíčkové cestě byla vlajka naposledy v tomto ročníku přenesena do budovy.  Po složení byla vlajka předána do rukou velitelce školy, která tímto aktem ukončila letošní ročník Letní školy zde v Jánských Koupelích.