středa 23. listopadu 2011

Malá energetická akademie má za sebou vyhlášení 1.kola


Druhý ročník soutěže pro kolektivy a jednotlivce odstartoval v Jihomoravském kraji začátkem září. V tuto chvíli je soutěž již v plném proudu. Hlavní akcí měsíce listopadu bylo vyhlášení 1.kola soutěže, které proběhlo v Kině Art. Registrace pro soutěžící je otevřena po celou dobu soutěže na www.energeticka-akademie.cz.
Slavnostní vyhlášení prvního kola se konalo v úterý 15.11.2011. Soutěžící se sešli v Kině Art, kde pro ně byly přichystány nejen ceny pro výherce, ale také mohli všichni shlédnout animovaný film Toy story 3.
Soutěží se ve 4 kategoriích (Jednotlivec, Malá skupina, Velká skupina a Třídní kolektiv) z každé kategorie jsou vždy odměněni první tři výherci. Ani na tomto vyhlášení tomu nebylo jinak.
Děti přišel navštívit i panáček Eoňáček se kterým se všichni přítomní chtěli vyfotit. Ceny v podobě sportovních lahví, sady hracích karet a deskových her se všem výhercům moc líbily a pokud by měli možnost vyzkoušeli by je hned na místě.
Od 15.11. je otevřeno 2. Kolo soutěže a všichni již nepřetržitě pracují na řešení zadaného úkolu. Na všechna řešení a nové soutěžící se těšíme.
Kam pro informace:
Barbora Hejlová, administrátor soutěže za Jihomoravský kraj